Please, note that this website uses cookies. If you agree, press “I agree” and continue viewing. For more information about cookies and how to disable them, press here.

Apie mus

Logistikos ir transporto kompanija UAB „Arcusta“ savo paslaugas kryptingai teikia nuo 2013 m.

Pagrindinė organizacijos veikla – tarptautiniai pervežimai, veža krovinius nuosavu transportu ir ekspedijuoja, krovinių gabenimas tentinėmis ir šaldytuvinėmis puspriekabėmis (refrižeratoriais), naujas transporto parkas (EURO-6). Optimalių krovinių gabenimo maršrutų parinkimas, transporto logistika; krovinių pristatymas „nuo durų prie durų“.

Profesionali įmonės vadyba leidžia operatyviai reaguoti į greitai kintančią aplinką. Mes nuolat tobuliname savo pajėgumus, konkuruojam, siekiame pirmauti ir visais būdais stengiamės suteikti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes vertiname savo klientus ir saugom jų nuosavybę, patikėtą mums.

Mūsų klientai – organizacijos, kurios brangina savo ir savo klientų laiką, kurios nenori turėti rūpesčių dėl saugaus savo krovinių gabenimo į bet kokias Europos šalis ir kurios ieško ilgalaikių bei patikimų partnerių.